Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
POZitive.pl

Projektowanie stron www Września


Jak tworzymy strony www?

Wykonywane przez nas projekty stron internetowych realizowane są w oparciu o najnowsze standardy i technologie. Na podstawie informacji od klienta o wizji strony tworzymy projekt graficzny, który następnie modyfikujemy według wytycznych. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia w zależności od branży w której działa firma. Zaakceptowany projekt graficzny następnie jest cięty i kodowany przy wykorzystaniu CSS3 i HTML5. Kolejnym  etapem jest podpięcie silnika strona czyli CMS’a – w naszym przypadku wykorzystujemy WordPress’a, który jest obecnie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią strony na świecie. Na samym końcu tworzenia strony internetowej robimy optymalizację strony pod katem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu nasza witryna będzie pojawiać się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Ten etap jest konieczny w przypadku firm, które chciałyby promować swój biznes w internecie za pomocą usługi pozycjonowania strony internetowej lokalnie we Wrześni.

Responsywność

Projektowanie stron Września

Twoja strona wyświetla się idealnie zarówno na monitorze komputera, laptopie, smartfonie i tablecie. Grafiki automatycznie dopasowują się do danego urządzenia.

SEO

Projektowanie stron Września

Jesteśmy ekspertami w optymalizacji strony pod wyszukiwarki internetowe. Pomożemy Twojej stronie uzyskać wyższe wyniki na słowa kluczowe związane z Wrześnią.

Bezpieczeństwo

Projektowanie stron Września

Twoja strona będzie maksymalnie zabezpieczona i chroniona. Pomogą nam w tym najnowsze mechanizmy zabezpieczeń przed atakami internetowymi.

Zainteresowany stworzeniem strony www dla biznesu z Wrześni?

Projektowanie stron www Września

Strona internetowa firmy – cennik

Cena stworzenia strony internetowej dla firmy z Wrześni zależy od wielu czynników. Aby móc przygotować dla Państwa wycenę strony potrzebujemy takich informacji, jak:

  • przewidziana liczba działów/podstron w witrynie
  • czy firma ma już logotyp?
  • czy strona ma być zoptymalizowana pod SEO?
  • czy strona ma posiadać certyfikat bezpieczeństwa SSL?
  • czy treści na stronę ma przygotować copywriter?
  • czy strona ma posiadać dodatkowe funkcjonalności/moduły np. kalendarz wydarzeń – rezerwacji?

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?

Mimo wielu dostępnych na rynku komunikatorów, najlepszym sposobem zrozumienia potrzeb Klienta jest wysłuchanie jego oczekiwań na spotkaniu. Dlatego właśnie tą formę kontaktu z Klientem preferujemy przy nawiązaniu współpracy – po ustaleniu szczegółów następnie spisujemy umowę o wykonanie strony internetowej. Z Poznania do Wrześni mamy ok. 1 godziny drogi samochodem tak więc jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy prosimy kontakt.