Projektowanie stron www Września

Jak tworzymy strony www?

Wykonywane przez nas projekty stron internetowych realizowane są w oparciu o najnowsze standardy i technologie. Na podstawie informacji od klienta o wizji strony tworzymy projekt graficzny, który następnie modyfikujemy według wytycznych. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia w zależności od branży w której działa firma. Zaakceptowany projekt graficzny następnie jest cięty i kodowany przy wykorzystaniu CSS3 i HTML5. Kolejnym  etapem jest podpięcie silnika strona czyli CMS’a – w naszym przypadku wykorzystujemy WordPress’a, który jest obecnie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią strony na świecie. Na samym końcu tworzenia strony internetowej robimy optymalizację strony pod katem wyszukiwarek internetowych, dzięki czemu nasza witryna będzie pojawiać się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Ten etap jest konieczny w przypadku firm, które chciałyby promować swój biznes w internecie za pomocą usługi pozycjonowania strony internetowej lokalnie we Wrześni.

Responsywność

Projektowanie stron Września

Twoja strona wyświetla się idealnie zarówno na monitorze komputera, laptopie, smartfonie i tablecie. Grafiki automatycznie dopasowują się do danego urządzenia.

SEO

Projektowanie stron Września

Jesteśmy ekspertami w optymalizacji strony pod wyszukiwarki internetowe. Pomożemy Twojej stronie uzyskać wyższe wyniki na słowa kluczowe związane z Wrześnią.

Bezpieczeństwo

Projektowanie stron Września

Twoja strona będzie maksymalnie zabezpieczona i chroniona. Pomogą nam w tym najnowsze mechanizmy zabezpieczeń przed atakami internetowymi.

Łatwość w obsłudze

Projektowanie stron Września

Dodawanie nowych treści na stronie, jak i edycja istniejących tekstów od teraz będzie banalnie łatwa. Potrafisz napisać  tekst w Microsoft Word czy Google Docs? Tutaj również sobie poradzisz!

Zainteresowany stworzeniem strony www dla biznesu z Wrześni?

Napisz do nas!

Strona internetowa firmy - cennik

Cena stworzenia strony internetowej dla firmy z Wrześni zależy od wielu czynników. Aby móc przygotować dla Państwa wycenę strony potrzebujemy takich informacji, jak:

  • przewidziana liczba działów/podstron w witrynie
  • czy firma ma już logotyp?
  • czy strona ma być zoptymalizowana pod SEO?
  • czy strona ma posiadać certyfikat bezpieczeństwa SSL?
  • czy treści na stronę ma przygotować copywriter?
  • czy strona ma posiadać dodatkowe funkcjonalności/moduły np. kalendarz wydarzeń – rezerwacji?

Jak przebiega współpraca z naszą firmą?

Mimo wielu dostępnych na rynku komunikatorów, najlepszym sposobem zrozumienia potrzeb Klienta jest wysłuchanie jego oczekiwań na spotkaniu. Dlatego właśnie tą formę kontaktu z Klientem preferujemy przy nawiązaniu współpracy – po ustaleniu szczegółów następnie spisujemy umowę o wykonanie strony internetowej. Z Poznania do Wrześni mamy ok. 1 godziny drogi samochodem tak więc jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy prosimy kontakt.

Projektowanie stron Września

Zainteresowany stworzeniem strony www dla biznesu z Wrześni?

Napisz do nas!
kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

21
lat doświadczenia
w branży

335
wykonanych
stron www

880
pozycjonowanych
słów kluczowych

110
prowadzonych
kampanii Google Ads

Wycena zaprojektowania strony internetowej - Września