Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
POZitive.pl

Projektowanie stron www Gniezno


Tworzenie strony internetowej – co należy wiedzieć?

Jeżeli posiadają Państwo firmę w Gnieźnie oferującą sprzedaż towarów lub usług to być może zainteresuje Państwa nasza oferta na stworzenie strony internetowej. W dzisiejszych czasach, gdy praktycznie każdy z nas posiada smartfon z dostępem do internetu, znalezienie informacji na temat usług w Gnieźnie w wyszukiwarce Google zajmuje kilka chwil. Warto, aby i nasza firma posiadała stronę w internecie ponieważ to właśnie tam są nasi potencjalni klienci. Niewiele osób dzisiaj szuka firm za pomocą książki telefonicznej – prościej i szybciej jest znaleźć stronę w Google!

Ochrona

Projektowanie stron Gniezno

Bezpieczna strona www to strona odporna na ataki hakerskie oraz taka, która nie zaraża komputerów odwiedzających ją użytkowników.

Optymalizacja strony SEO

Projektowanie stron Gniezno

Optymalizujemy strony www tak, aby były jak najwyżej w wynikach lokalnych w Gnieźnie.

Strona RWD

Projektowanie stron Gniezno

Strona responsywna to taka, która automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana.

Prowadzisz firmę w Gnieźnie i szukasz profesjonalistów od stron internetowych?

Projektowanie stron www Gniezno

Ile kosztuje strona firmowa w Gnieźnie?

W celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny na zaprojektowanie strony internetowej, potrzebowalibyśmy na wstępie kilka informacji odnośnie funkcjonalności strony:

  • przewidywana liczba działów na stronie
  • czy strona posiada już logotyp?
  • czy będzie dodatkowa wersja językowa, np. angeilska?
  • czy strona ma być pozycjonowana w Google?
  • czy posiadają już Państwo hosting ? (miejsce w internecie, gdzie zainstalowana będzie nasza strona)
  • czy posiadają już Państwo domenę internetową ?(nazwa naszej strony w internecie)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Osoby prowadzące biznes w Gnieźnie i posiadające już stronę internetową zapraszamy do skorzystania z oferty na pozycjonowanie strony internetowej.

Jestem zainteresowany, co dalej?

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami pod numerem telefonu lub mailowo. Przygotujemy dla Państwa wycenę a wszystkie formalności przeprowadzimy mailowo. Jeżeli będą jednak Państwo spotkać się w cztery oczy to nie ma najmniejszego problemu w takim przypadku. Przyjedziemy do siedziby Państwa firmy, omówimy wszystkie szczegóły i podpiszemy umowę. Czas dojazdu do Gniezna z naszej siedziby to niespełna godzina.

Projektowanie stron Gniezno