Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
POZitive.pl

Projektowanie stron internetowych Tarnowo Podgórne


Nowoczesna strona dla firmy – co powinna zawierać?

W dzisiejszych czasach użytkownicy Internetu odwiedzają strony za pośrednictwem nie tylko komputera ale i smartfona czy tabletu. Dlatego bardzo ważne jest, aby tworzona dla nas strona www była responsywna – automatycznie dopasowuje się pod rozdzielczość urządzenia na którym jest przeglądana. Ważne jest również posiadanie certyfikatu SSL na naszej stronie. Kłódka przy adresie URL witryny teoretycznie gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas przeglądania takiej strony internetowej.

Dla wszystkich osób, które mają zamiar promować swoje produkty czy usługi w Internecie ważne jest również aby strona była zgodna z SEO. Oznacza to, że strona jest zoptymalizowana pod katem wyszukiwarek internetowych Google czy Bing. Strona www zgodna z SEO będzie uzyskiwać z czasem wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania od stron niezoptymalizowanych.

Responsywność strony

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Prawidłowe wyświetlanie strony www na wszystkich urządzeniach.

SEO friendly

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Wykonujemy SEO dla stron, aby uzyskiwały one wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania od stron konkurencji.

Certyfikat SSL

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Strony z certyfikatem SSL wzbudzają większe zaufanie wśród użytkowników internetu.

Zainteresowany?

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Ile wynosi czas wykonania strony internetowej?

Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zależy od ilość podstron oraz przewidywanej funkcjonalności witryny. Średni czas wykonania strony internetowej w oparciu o autorską grafikę wynosi ok. 4 tygodni. Dla osób, którym zależy na czasie oferujemy strony internetowe w oparciu o szablon graficzny z Internetu. W takim wypadku czas wykonania strony wynosi ok. 2 tygodnii.