Projektowanie stron internetowych Tarnowo Podgórne

Nowoczesna strona dla firmy - co powinna zawierać?

W dzisiejszych czasach użytkownicy Internetu odwiedzają strony za pośrednictwem nie tylko komputera ale i smartfona czy tabletu. Dlatego bardzo ważne jest, aby tworzona dla nas strona www była responsywna – automatycznie dopasowuje się pod rozdzielczość urządzenia na którym jest przeglądana. Ważne jest również posiadanie certyfikatu SSL na naszej stronie. Kłódka przy adresie URL witryny teoretycznie gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas przeglądania takiej strony internetowej.

Dla wszystkich osób, które mają zamiar promować swoje produkty czy usługi w Internecie ważne jest również aby strona była zgodna z SEO. Oznacza to, że strona jest zoptymalizowana pod katem wyszukiwarek internetowych Google czy Bing. Strona www zgodna z SEO będzie uzyskiwać z czasem wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania od stron niezoptymalizowanych.

Responsywność strony

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Prawidłowe wyświetlanie strony www na wszystkich urządzeniach.

SEO friendly

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Wykonujemy SEO dla stron, aby uzyskiwały one wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania od stron konkurencji.

Certyfikat SSL

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne

Strony z certyfikatem SSL wzbudzają większe zaufanie wśród użytkowników internetu.

Ile wynosi czas wykonania strony internetowej?

Czas potrzebny na wykonanie strony internetowej zależy od ilość podstron oraz przewidywanej funkcjonalności witryny. Średni czas wykonania strony internetowej w oparciu o autorską grafikę wynosi ok. 4 tygodni. Dla osób, którym zależy na czasie oferujemy strony internetowe w oparciu o szablon graficzny z Internetu. W takim wypadku czas wykonania strony wynosi ok. 2 tygodnii.

Projektowanie stron Tarnowo Podgórne
kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

21
lat doświadczenia
w branży

335
wykonanych
stron www

880
pozycjonowanych
słów kluczowych

110
prowadzonych
kampanii Google Ads