Pozycjonowanie stron internetowych
w Szamotułach

Pozycjonowanie stron www lokalne i ogólnopolskie - co wybrać dla mojej firmy?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, którego wynikiem ma być osiągnięcie, jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce internetowej Google na słowa kluczowe dla usług i produktów naszego biznesu. W zależności od terenu świadczenia usług do wyboru mamy pozycjonowanie ogólnopolskie i lokalne. Z usług dla pierwszego wariantu korzystać będą głównie sklepy internetowe oferujące swoje produkty dla Klientów z całej Polski. W drugim przypadku usługa skierowana jest do firm z branży usługowej i produkcyjnej z miasta Szamotuły i okolice. Dla przykładu użytkownik Internetu wpisujący frazę „fryzjer w Szamotułach” spodziewa się wyników ze stronami internetowymi salonów fryzjerskim z Szamotuł a nie Poznania czy innych miast. Dlatego jeżeli prowadzisz swój biznes w Szamotułach i chcesz pozyskać nowych Klientów powinieneś skorzystać z pozycjonowania lokalnego strony internetowej.

Wycena słów kluczowych dla miasta Szamotuły i okolice

  Kontakt z doradcami


  Zapraszamy do kontaktu

  tel. 721 637 513
  tel. 660 323 526
  kontakt@pozitive.pl

  Cennik pozycjonowania usług w Szamotułach

  W tabeli przedstawiono przykładowe słowa kluczowe na usługi w mieście Szamotuły. Miesięczny koszt obliczany jest na podstawie średniej pozycji w wynikach wyszukiwania z ostatnich 30 dni.

   

  Słowo kluczowe Opłata m-c
  Fryzjer Szamotuły 60 zł
  Mechanik Szamotuły 60 zł
  Dentysta w Szamotułach 80 zł

  21
  lat doświadczenia
  w branży

  335
  wykonanych
  stron www

  880
  pozycjonowanych
  słów kluczowych

  110
  prowadzonych
  kampanii Google Ads

  kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

  Kontakt z doradcami

  Napisz do nas!