Pozycjonowanie stron internetowych
w Szamotułach

Pozycjonowanie stron www lokalne i ogólnopolskie - co wybrać dla mojej firmy?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, którego wynikiem ma być osiągnięcie, jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce internetowej Google na słowa kluczowe dla usług i produktów naszego biznesu. W zależności od terenu świadczenia usług do wyboru mamy pozycjonowanie ogólnopolskie i lokalne. Z usług dla pierwszego wariantu korzystać będą głównie sklepy internetowe oferujące swoje produkty dla Klientów z całej Polski. W drugim przypadku usługa skierowana jest do firm z branży usługowej i produkcyjnej z miasta Szamotuły i okolice. Dla przykładu użytkownik Internetu wpisujący frazę „fryzjer w Szamotułach” spodziewa się wyników ze stronami internetowymi salonów fryzjerskim z Szamotuł a nie Poznania czy innych miast. Dlatego jeżeli prowadzisz swój biznes w Szamotułach i chcesz pozyskać nowych Klientów powinieneś skorzystać z pozycjonowania lokalnego strony internetowej.

Wycena słów kluczowych dla miasta Szamotuły i okolice

Kontakt z doradcami


Zapraszamy do kontaktu

tel. 721 637 513
tel. 660 323 526
kontakt@pozitive.pl

Cennik pozycjonowania usług w Szamotułach

W tabeli przedstawiono przykładowe słowa kluczowe na usługi w mieście Szamotuły. Miesięczny koszt obliczany jest na podstawie średniej pozycji w wynikach wyszukiwania z ostatnich 30 dni.

 

Słowo kluczowe Opłata m-c
Fryzjer Szamotuły 60 zł
Mechanik Szamotuły 60 zł
Dentysta w Szamotułach 80 zł

20
lat doświadczenia
w branży

274
wykonanych
stron www

624
pozycjonowanych
słów kluczowych

71
prowadzonych
kampanii Google Ads

kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

Kontakt z doradcami

Napisz do nas!