Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
POZitive.pl

Projektowanie stron www Kalisz


Budowa strony internetowej – najważniejsze elementy

Szukając wykonawcy dla swojej firmowej strony internetowej na pewno zastanawiali się Państwo na jakie elementy należy zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniej firmy. Nowoczesna strona internetowa powinna być przede wszystkim tak zaprojektowana, aby można było z niej korzystać w sposób komfortowy zarówno za pomocą komputera, jak smartfona czy tabletu. Strona spełniająca te warunki jest potocznie nazywana Responisive Web Design, w skrócie RWD. Drugi najważniejszym elementem jest to czy strona www jest zoptymalizowana pod katem wyszukiwarek internetowych w szczególności Google. Optymalizacja strony internetowej (SEO) sprawia, że nasza strona internetowa uzyskuje wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania od stron internetowych nie posiadających optymalizacji SEO. Ostatnim najważniejszym elementem strony internetowej jest system zarządzania treścią strony (CMS) na którym oparta jest witryna. To od tego systemu zależy czy obsługa strony (edycja treści, dodawanie nowych materiałów) będzie intuicyjna i prosta czy wręcz przeciwnie. Jeżeli chcemy sami móc zarządzać stroną warto zastanowić się nad CMS WordPress.

Optymalizacja strony internetowej

Projektowanie stron Kalisz

Uzyskuj wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania i wyprzedź swoją konkurencję!

Strona responsywna

Projektowanie stron Kalisz

Komfortowa obsługa strony internetowej zarówno z poziomu użytkownika, jak i administratora.

Łatwość obsługi

Projektowanie stron Kalisz

CMS WordPress posiada łatwy w obsłudze edytor wizualny.

Poszukujesz fachowców od stron internetowych?

Zadzwoń do nas już dziś!

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt strony uwarunkowany jest od wielu czynników stąd zawsze prosimy o przedstawienie wymagań funkcjonalnych od strony internetowej – czy chcemy formularz kontaktowy, mapę Google, wyszukiwanie produktów lub usług po kategoriach / cechach. Dopiero znając odpowiedzi na te i inne pytania jesteśmy w stanie przedstawić Państwu rzetelną wycenę realizacji strony internetowej.

Podjąłem decyzję – chciałbym zamówić u Was stronę!

Takie zdania to przysłowiowy „miód na nasze uszy”. Bardzo się cieszymy z każdego nowego zlecenia zwłaszcza tworząc strony dla branży Klienta w której wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Do projektów strony internetowej każdorazowo podchodzimy indywidualnie ustalając w pierwszej kolejności z Klientem przewidywaną funkcjonalność na stronie oraz jej kolorystykę. Na każdym etapie realizacji Klient ma wgląd w postępy prac nad projektem – przed oddaniem finalnej wersji Klient może w pełni przetestować stronę na zamkniętym środowisku. Na koniec stronę instalujemy na wskazanym serwerze. Napisz do nas za pośrednictwem poniższego formularza bądź skontaktuj się telefonicznie. Do usłyszenia!