Projektowanie stron www Swarzędz

Najważniejsze cechy nowoczesnej strony internetowej

Podczas wyboru firmy odpowiedzialnej za stworzenie naszej strony internetowej należy pamiętać o kilku istotnych cechach jakie musi mieć aktualnie strona internetowa. Najważniejsza cecha strony to responsywność tzw. RWD. Oznacza to, że stron internetową będzie się automatycznie dopasowywać pod rozdzielczość ekranu na jakim użytkownik ją przegląda. Niezależnie czy będzie to tablet czy smartphone stroną internetowa będzie się prawidłowo wyświetlała bez konieczności ręcznego powiększania poszczególnych elementów.

Kolejny ważnym aspektem jest optymalizacja strony internetowej tzw. SEO. Polega to na stosowaniu w kodzie strony odpowiednich wytycznych związanych z optymalizacją strony mającą na celu uzyskanie jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Stosowanie odpowiednich znaczników tytułu czy opisów na stronie to jedne z takich elementów. Dzięki temu Warto pamiętać o odpowiednim opisie zdjęć zamieszczanych na stornie internetowej oraz ich odpowiedniej kompresji (zmniejszenie wielkości pliku ze zdjęciem).

Na koniec warto zainstalować certyfikat SSL, czyli certyfikat bezpieczeństwa dla witryn internetowych. Oprócz pozytywnego wpływu na SEO, certyfikat także wzbudza zaufanie wśród użytkowników przeglądających informacje na naszej stronie internetowej związanej z działalnością na terenie miasta Swarzędz..

Responsive Web Design

Projektowanie stron Swarzędz

Search Engine Optimalization

Projektowanie stron Swarzędz

SSL certyfikat

Projektowanie stron Swarzędz

Jaki jest koszt strony internetowej dla firmy ze Swarzędza?

Koszt strony internetowej zależy od liczby działów i dodatkowych modułów. Każdorazowo przygotowywana jest indywidualna wycena dla Klienta. Jeżeli prowadzisz zakład stolarski w Swarzędzu bądź kwiaciarnie i jesteś zainteresowany stworzeniem nowoczesnej strony internetowej to napisz do nas! Po zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami nasz specjalista prześle do Ciebie ofertę.

Ile wynosi czas wykonania strony www?

Czas wykonania strony internetowej w zależności od złożoności projektu wynosi średnio od 2 do 6 tygodni. Przez cały czas trwania umowy Klient jest informowany na bieżąco z postępu prac na stroną internetową. Przed ostatecznym uruchomieniem strony w Internecie Klient otrzymuje dostęp to wersji beta witryny.

Projektowanie stron Swarzędz
kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

21
lat doświadczenia
w branży

335
wykonanych
stron www

880
pozycjonowanych
słów kluczowych

110
prowadzonych
kampanii Google Ads