Poznańska Agencja Interaktywna: nowoczesne strony www dla biznesu

Obrazek1

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od 17 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy strony dla różnych biznesów. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze technologie pisania stron HTML5, CSS3 stawiając je na najbardziej popularnej obecnie platformie WORDPRESS. W dzisiejszych czasach strona www musi być dostępna nie tylko z poziomu komputera stacjonarnego ale także urządzeń przenośnych. Dlatego oferujemy klientom strony responsywne, które dostosowują się do rozdzielczości urządzenia na którym są przeglądane.

 

Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo pomagając mu przy wyborze odpowiedniej domeny internetowej, zdjęć czy hostingu. Po zakończeniu prac nad stroną zapewniamy wsparcie techniczne.

Proces tworzenia strony internetowej:

1) Spotkanie

W trakcie spotkanie ustalamy najważniejsze punkty odnośnie strony jak:

  • przeznaczenie/typ strony www
  • logotyp
  • kolorystyka
  • funkcjonalność
  • domena i hosting

2) Podpisanie umowy

Umowa zawiera m.in. ostateczny termin w którym zobowiązujemy się do zakończenia prac nad stroną internetową. Najważniejszy punkt z perspektywy klienta to fakt przekazania mu pełnych praw autorskich do zrealizowanego przez nas projektu.

3) Realizacja i testy

Na podstawie ustaleń ze spotkania przygotowujemy projekty stron. Po akceptacji projektu graficznego przez Klienta  przystępujemy do cięcia i kodowania strony internetowej. Po wprowadzeniu tekstów na stronę przystępujemy do jej pełnego testowania pod katem prawidłowego wyświetlania.

4) Uruchomienie strony

Po akceptacji wersji „klikalnej” strony przystępujemy do jej instalacji na serwerze wskazanym przez klienta. Przekazujemy wszystkie dane dostępowe do strony oraz dane konfiguracyjne. Stronę internetową uruchamiamy na świat w dniu wskazanym przez klienta.

POZitive charytatywnie

Angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne na terenie Poznania i nie tylko. Jeżeli Twoja fundacja potrzebuje pomocy przy stronie internetowej napisz do nas.