Zespół firmy POZitive.pl

Mateusz Ignaczak
mateusz@pozitive.pl

Absolwent Politechniki Poznańskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Ukończone kursy Google AdWords w ramach Akademii Google Partners

Założyciel POZitive.pl, webdeveloper, specjalista SEO/SEM i kampanii Google AdWords, a także project manager.

Paweł Szurgot
pawel@pozitive.pl

Absolwent Politechniki Poznańskiej (informatyka). Ukończone kursy nt User Experience, Web usability, Wordpress oraz usług Google.

Założyciel POZitive.pl, grafik komputerowy projektant, specjalista od frontendu, a także project manager w naszej firmie :)

Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: Kariera >>

Agencja Interaktywna Poznań: nowoczesne strony www dla biznesu

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od 19 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy strony dla różnych biznesów. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze technologie pisania stron stawiając je na najbardziej popularnej obecnie platformie WORDPRESS. W dzisiejszych czasach strona www musi być dostępna nie tylko z poziomu komputera stacjonarnego ale także urządzeń przenośnych. Dlatego oferujemy klientom strony responsywne, które dostosowują się do rozdzielczości urządzenia na którym są przeglądane.

Obrazek1

Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo pomagając mu przy wyborze odpowiedniej domeny internetowej, zdjęć czy hostingu. Po zakończeniu prac nad stroną zapewniamy wsparcie techniczne. Zapoznaj się z naszą oferta >>

Proces tworzenia projektu

5 spotkań na kawę do celu*

Kliknij na punkt po prawej >>
* jeśli nie pijesz kawy to zaproponujemy inny napój ;)

1. Przedstawiasz wizję i oczekiwane wyniki 2. Prezentujemy projekty, Ty wybierasz 3. Uruchamiamy prototyp i testy UX, modyfikujemy 4. Publikujemy i przekazujemy Ci dostęp 5. Raportujemy osiągnięcie celów (pomiar sukcesu UX) 6. Wdrażamy kolejne narzędzia zwiększające sprzedaż w Twojej Firmie

1. Przedstawiasz wizję i oczekiwane wyniki

Chcemy dobrze zrozumieć Twoje potrzeby, jakie efekty ma osiągnąć strona. Czego ma dotyczyć konwersja. Omawiamy działania konkurencji, oraz dotychczasową stronę i doświadczenia z jej twórcami.

 

2. Prezentujemy projekty, Ty wybierasz

Doradzamy najlepsze rozwiązania, pomagamy podjąć decyzję, dzielimy się swoim doświadczeniem, modelujemy proces i flow.

3. Uruchamiamy prototyp i testy UX, modyfikujemy

Powstaje wersja Beta do testów, prezentujemy ją Tobie i naszym testerom, możesz tez omówić ją u siebie w Firmie. To jest doskonały czas na lekkie zmiany i usprawnienia.

 

4. Publikujemy i przekazujemy Ci dostęp

Gdy już wszystko jest jak powinno być, to publikujemy stronę i przekazujemy Ci pełen dostęp do strony, szkolimy Twoich Pracowników z obsługi.

5. Raportujemy osiągnięcie celów (pomiar sukcesu UX)

Szczegółowo się przyglądamy wizytom odwiedzających na stronie, sprawdzamy jak polepszyć konwersję i zwiększyć Twoją sprzedaż. Razem świętujemy sukcesy strony.

 

6. Wdrażamy kolejne narzędzia zwiększające sprzedaż w Twojej Firmie

W ofercie mamy wiele narzędzi związanych ze sprzedażą. Sprawnie je wdrożymy na Twojej stronie, przeszkolimy, skonfigurujemy i będziemy wspierać.

 

5 spotkań na kawę do celu*

Kliknij na punkt po prawej >>
* jeśli nie pijesz kawy to zaproponujemy inny napój ;)

POZitive charytatywnie

Angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne na terenie Poznania i nie tylko. Jeżeli Twoja fundacja potrzebuje pomocy przy stronie internetowej napisz do nas.