Zespół firmy POZitive.pl

Mateusz Ignaczak
mateusz@pozitive.pl

Absolwent Politechniki Poznańskiej na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji. Ukończone kursy Google AdWords w ramach Akademii Google Partners

Założyciel POZitive.pl, webdeveloper, specjalista SEO/SEM i kampanii Google AdWords, a także project manager.

Paweł Szurgot
pawel@pozitive.pl

Absolwent Politechniki Poznańskiej (informatyka). Ukończone kursy nt User Experience, Web usability, Wordpress oraz usług Google.

Założyciel POZitive.pl, grafik komputerowy projektant, specjalista od frontendu, a także project manager w naszej firmie :)

Dołącz do naszego zespołu! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy: Kariera >>

Agencja Interaktywna Poznań: nowoczesne strony www dla biznesu

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych od 19 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy strony dla różnych biznesów. Nasze projekty realizujemy w oparciu o najnowsze technologie pisania stron stawiając je na najbardziej popularnej obecnie platformie WORDPRESS. W dzisiejszych czasach strona www musi być dostępna nie tylko z poziomu komputera stacjonarnego ale także urządzeń przenośnych. Dlatego oferujemy klientom strony responsywne, które dostosowują się do rozdzielczości urządzenia na którym są przeglądane.

Obrazek1

Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo pomagając mu przy wyborze odpowiedniej domeny internetowej, zdjęć czy hostingu. Po zakończeniu prac nad stroną zapewniamy wsparcie techniczne. Zapoznaj się z naszą oferta >>

POZitive charytatywnie

Angażujemy się w różnego rodzaju akcje charytatywne na terenie Poznania i nie tylko. Jeżeli Twoja fundacja potrzebuje pomocy przy stronie internetowej napisz do nas.