Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
Aktualności

Centrogaz – instalacje gazów kriogenicznych i technicznych


Z przyjemnością informujemy, o zaprojektowaniu nowej strony internetowej dla firmy Centrogaz – renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacji gazów kriogenicznych i technicznych.

Strona oparta jest na autorskim szablonie graficznym w systemie WordPress, co zapewnia firmie pełną kontrolę nad zawartością i wyglądem witryny, a także daje możliwość łatwej rozbudowy i modyfikacji w przyszłości. Nowoczesny design i intuicyjna nawigacja ułatwiają użytkownikom szybkie znalezienie potrzebnych informacji, a przejrzysta struktura strony zapewnia komfortowe korzystanie z witryny na wszystkich urządzeniach.

Centrogaz to firma rodzinna z ponad 40-letnią historią. Powstała w 1981 roku jako CENTROGAZ Projektowanie, Naprawa Urządzeń Ciśnieniowych Jan Kłysz. Od 2004 roku działa pod nazwą CENTROGAZ Paweł Kłysz i świadczy usługi w zakresie wykonania i serwisowania instalacji gazów kriogenicznych oraz instalacji sieciowych gazów technicznych. Firma dysponuje profesjonalnym zapleczem warsztatowym dla ekip serwisowych i w przeciągu swojej działalności wykonała ponad 5650 montaży. Do dziś nie odnotowała żadnego zgłoszenia reklamacyjnego związanego z nieudolnym lub niewłaściwym wykonaniem prac.

Zakres usług Centrogaz obejmuje całość zagadnień związanych z wykonawstwem i eksploatacją instalacji zbiornikowych kriogenicznych, zarówno stacjonarnych, jak i przewoźnych. Firma wykonuje również coroczne przeglądy serwisowe instalacji zbiornikowych wynikające z zaleceń UDT oraz instalacje sieciowe gazów technicznych. Specjalistyczne samochody serwisowe zabezpieczają pełny zakres prac ekip serwisowych w terenie.

Zapraszamy na stronę www.centrogaz.com