Dział obsługi klienta
721 637 513
kontakt@pozitive.pl
Aktualności

AtrakcjeLubuskie.pl


Nasza najnowsza realizacja to witryna internetowa www.AtrakcjeLubuskie.pl. Projekt został wykonany na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, stanowiąc nowy etap w promocji regionalnych atrakcji.

Główne założenia witryny:

Prezentacja Atrakcji:
Witryna AtrakcjeLubuskie.pl została zaprojektowana z myślą o skutecznym i atrakcyjnym przedstawieniu bazy najważniejszych atrakcji Województwa Lubuskiego. Zawiera ona obszerną listę miejsc – kilkadziesiąt różnych pozycji – każda z nich opatrzona jest szczegółowym opisem, zdjęciami, danymi GPS oraz danymi kontaktowymi. To umożliwia użytkownikom łatwe odkrywanie i planowanie wizyt w interesujących ich lokalizacjach.

Technologia i Dostępność:
Strona zbudowana na systemie WordPress z indywidualnie zaprogramowanym motywem, zapewnia zgodność z standardami dostępności, w tym z WCAG 2.0, czyniąc ją dostępną dla osób niedowidzących.  Dodatkowo uwzględniliśmy także podstawowy moduł kalendarza wydarzeń oraz aktualności.

Zaangażowanie i Rozwój:
W przyszłym roku planujemy dalszy rozwój witryny, odwiedzając i dokumentując najważniejsze atrakcje, co przyczyni się do promocji piękna tego regionu Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej witryny i odkrywania atrakcji Województwa Lubuskiego!