Pozycjonowanie stron internetowych
w Obornikach

Na czym polega usługa SEO dla stron www z Obornik?

Usługa SEO to zbiór czynności wykonywanych w ramach strony internetowej w celu uzyskania jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Wśród nich najczęściej wyróżnia się:

  • optymalizacja znaczników meta
  • optymalizacja kodu HTML i CSS
  • umieszczenie słów kluczowych w kodzie
  • optymalizacja zdjęć
  • i wiele innych

Wyszukiwarka Google podczas oceny strony internetowej bierze pod uwagę ponad 200 różnych czynników. Nie oznacza to, że należy je wszystkie uwzględniać na swojej stronie, ale na pewno zastosowanie najistotniejszych z nich zdecydowanie pozytywnie wpłynie na pozycję w wynikach wyszukiwania. Posiadając zoptymalizowaną stronę www można przejść do kolejnego etapu czyli jej pozycjonowania. Pozycjonowanie strony internetowej dla firmy z Obornik w głównej mierze polega na zdobywaniu linków do naszej strony. Nie każdych linków – tylko i wyłącznie tych wartościowych, niebędących uznanym przez Google za SPAM. Wymaga to odpowiedniego researchu i doświadczenia ponieważ linkowanie ze spamerskich źródeł może mieć odwrotny skutek do zamierzonego.

Czy firmy z Obornik powinny brać pod uwagę pozycjonowanie lokalne?

Oborniki to miasto posiadające ponad 19 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta i gminy znajduje się wiele firm z różnych branż. Wśród wielu firm oferujących podobne usługi nie łatwo jest się wyróżnić – z pomocą przychodzi usługa pozycjonowania lokalnego w Google. Polega ona na tym, aby pozycjonowana strona wyświetla się w wyszukiwarce Google na słowo kluczowe + Nazwa miejscowości. Dla kwiaciarni będzie to np. „Kwiaciarnia Oborniki” a dla salonu fryzjerskiego „fryzjer damski Oborniki”. Orientacyjne ceny takich usług przedstawiliśmy poniżej.

Wycena słów kluczowych dla firm z gminy Oborniki

Chcesz skorzystać z usług SEO?

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy z miasta i gminy Oborniki. Nasi specjaliści odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania a w przypadku chęci podpisania umowy mogą przyjechać do siedziby Państwa firmy – to niecała godzina drogi od Poznania.


Zapraszamy do kontaktu

tel. 721 637 513
tel. 660 323 526
kontakt@pozitive.pl

Przykładowe ceny słów kluczowych lokalnych w Obornikach

Ostateczny koszt pozycjonowania lokalnego dla firm z Obornik zależy od branży w jakiej firma działa i liczby konkurencji na rynku. Poniżej w tabeli przykładowy cennik:

 

Słowo kluczowe Koszt m-c
mechanik Oborniki 50 zł
salon fryzjerski Oborniki 70 zł
notariusz Oborniki 80 zł

20
lat doświadczenia
w branży

274
wykonanych
stron www

624
pozycjonowanych
słów kluczowych

71
prowadzonych
kampanii Google Ads

kabiny prysznicowe Radaway poznań WFOSiGW poznań Hunters Ochrona Szkoła nauki jazdy Poznań High strona WORD poznań PSFactory TES poznań KKS Sporty Walki poznań Automat allegro Szkolenie motocyklowe poznań Biuro rachunkowe Skorupinski poznań PUK kabiny Envirotech poznań

Chcesz skorzystać z usług SEO?

Napisz do nas!