5 spotkań na kawę do celu*

Kliknij na punkt po prawej >>
* jeśli nie pijesz kawy to zaproponujemy inny napój ;)

1. Przedstawiasz wizję i oczekiwane wyniki 2. Prezentujemy projekty, Ty wybierasz 3. Uruchamiamy prototyp i testy UX, modyfikujemy 4. Publikujemy i przekazujemy Ci dostęp 5. Raportujemy osiągnięcie celów (pomiar sukcesu UX) 6. Wdrażamy kolejne narzędzia zwiększające sprzedaż w Twojej Firmie

1. Przedstawiasz wizję i oczekiwane wyniki

Chcemy dobrze zrozumieć Twoje potrzeby, jakie efekty ma osiągnąć strona. Czego ma dotyczyć konwersja. Omawiamy działania konkurencji, oraz dotychczasową stronę i doświadczenia z jej twórcami.

 

2. Prezentujemy projekty, Ty wybierasz

Doradzamy najlepsze rozwiązania, pomagamy podjąć decyzję, dzielimy się swoim doświadczeniem, modelujemy proces i flow.

3. Uruchamiamy prototyp i testy UX, modyfikujemy

Powstaje wersja Beta do testów, prezentujemy ją Tobie i naszym testerom, możesz tez omówić ją u siebie w Firmie. To jest doskonały czas na lekkie zmiany i usprawnienia.

 

4. Publikujemy i przekazujemy Ci dostęp

Gdy już wszystko jest jak powinno być, to publikujemy stronę i przekazujemy Ci pełen dostęp do strony, szkolimy Twoich Pracowników z obsługi.

5. Raportujemy osiągnięcie celów (pomiar sukcesu UX)

Szczegółowo się przyglądamy wizytom odwiedzających na stronie, sprawdzamy jak polepszyć konwersję i zwiększyć Twoją sprzedaż. Razem świętujemy sukcesy strony.

 

6. Wdrażamy kolejne narzędzia zwiększające sprzedaż w Twojej Firmie

W ofercie mamy wiele narzędzi związanych ze sprzedażą. Sprawnie je wdrożymy na Twojej stronie, przeszkolimy, skonfigurujemy i będziemy wspierać.

 

5 spotkań na kawę do celu*

Kliknij na punkt po prawej >>
* jeśli nie pijesz kawy to zaproponujemy inny napój ;)